Nasze produkty

Apcalis Sx w żelu 20mg

Cena: 168,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Apcalis Sx 20mg w żelu

Substancja czynna Tadalafil 20mg w każdej tabletce.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający.
Działanie do 36 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 24 zł 168 zł 17 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 22 zł 308 zł 17 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 20 zł 420 zł 17 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 18 zł 504 zł 17 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł 17 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł 17 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł 17 zł
Apcalis w żelu – wybór świadomego mężczyzny
Zaburzenia erekcji to jedna z przyczyn rozpadu związków, aby uchronić swój związek nie zwlekaj z pójściem do lekarza, tylko rozpocznij działanie już dziś! W pierwszej kolejności dobrze jest poinformować partnerkę w czym tkwi problem, żeby nie szukała winy w sobie, a co gorsza nie podejrzewała zdrady. Impotencja może się zdarzyć mężczyźnie w każdym wieku, a przyczyny różnią się między sobą. Wyróżniamy wśród nich chociażby zagoniony, stresujący tryb życia, złą dietę oraz alkoholizm, choroby oraz procesy starzenia. Lista jest o wiele dłuższa, jednakże większość przypadków związana jest z tymi o których mowa powyżej.

Impotencja to nie koniec życia.
Na rynku istnieje wiele specyfików, które wykorzystywane są w walce z impotencją, a dzięki którym każdy mężczyzna może udać się do sypialni i poczuć, że wszystko jest z nim w porządku, gdyż może zaspokoić swoją kobietę oraz samego siebie. Co ważne mogą z nich korzystać zarówno młodzieńcy, którzy wbrew pozorom także zmagają się z tego typu dolegliwościami, a także przeznaczone są dla starszych mężczyzn, gdzie za problemy z erekcją odpowiada zarówno zanikający testosteron, jak i procesy starzenia się organizmu. Jednym z środków farmakologicznych wybieranych przez lekarzy jest Apcalis, który bazuje na substancji czynnej Tadalafilu. Dzięki niemu ma miejsce zastopowanie enzymu, którego specyfiką działania jest znaczne odpływanie krwi z naczyń krwionośnych występujących w prąciu. Oprócz tego, składnik wpływa na rozluźnienie mięśni. Wszystkie te czynności mają jeden efekt, a mianowicie panowie mogą osiągnąć stan erekcji, który oprócz tego trwa dłużej niż u pozostałych mężczyzn. Apcalis w żelu jest ciekawszą wersją klasycznych tabletek, gdyż jak wiadomo nie wszyscy lubią połykać leki. Można wybierać wśród interesujących smaków, a dostępny jest ananas, truskawka, czarna porzeczka, mięta, czekolada, mango oraz pomarańcza. Są one jednocześnie afrodyzjakami, więc działają podwójnie.

To musisz wiedzieć o leku.
Po pierwsze należy pamiętać, że przekraczanie dziennej dawki może wywołać niepożądane skutki uboczne oraz wpłynąć na ogólne samopoczucie mężczyzny. Dzienna dawka leku wynosi 20 mg, czyli należy spożyć jedną saszetkę, gdzie lekarz może zgodzić się na podwojenie jej, oczywiście jeśli występują odpowiednich powody do tej decyzji. Apcalis działa przez 36 godzin i musi zostać przyjęty na około 30 minut przed planowanym stosunkiem. W czasie jego działania partnerzy są w stanie wielokrotnie odbyć stosunek, jednakże ważną rolę odgrywa pobudzenie oraz stymulacja seksualna. Istnieją jednak konkretne przeciwwskazania związane z przyjmowaniem leku, a zaliczamy wśród nich choroby dotyczące układu krążenia, a także choroby serca (w tym przebyte zawały oraz udary). Dodatkowo, dolegliwości wątroby i nerek, a także zmiany zwyrodnienia siatkówki są kolejnymi przeciwnikami do zażywania leku. Na samym końcu uplasowało się nieregularne ciśnienie, a także zażywanie leków uwalniających tlenek azotu i uczulenie na którykolwiek ze składników żelu.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image