Nasze produkty

Cenforce 150mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Cenforce 150mg

Substancja czynna Sildenafil 150mg.
Czas działania ok. 4 godzin.
Jedno opakowanie zawiera 10 tabletek leku.
Zażyć 45 minut przed stosunkiem.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 120 zł 12 zł 17 zł
2 20 220 zł 11 zł 17 zł
4 40 400 zł 10 zł 17 zł
8 80 640 zł 8 zł 17 zł
15 150 1050 zł 7 zł 17 zł
30 300 1500 zł 5 zł 17 zł
Cenforce 150 mg i problem impotencji znika!
Zaburzenia erekcji są znane wielu panom, którzy jednak nie siedzą z założonymi rękami, a rozpoczęli działanie razem z pojawieniem się pierwszym objawów. Jest to właściwa reakcja, gdyż im szybciej rozpocznie się leczenie, tym łatwiej jest wrócić do poprzedniej formy, z kolei zaburzenia wzwodu, które nasilają się z tygodnia na tydzień i z miesiąca na miesiąc mogą stać się bardzo dotkliwym problemem. W pierwszej kolejności warto podzielić się tą informacją z partnerką, gdyż prędzej czy później i tak zauważy, że coś jest nie w porządku, a szczerość w związku zawsze opłaca się bardziej niż ukrywanie tego typu dolegliwości. Oprócz tego warto udać się do lekarza, który jest w stanie określić przyczyny takiego stanu rzeczy, a także przepisać odpowiednią dawkę leku na potencję. Zaburzenia erekcji dotykają młodych mężczyzn oraz tych w podeszłym wieku, co jest ściśle związane ze specyfiką współczesności, gdzie niezdrowe odżywianie łączy się z brakiem ruchu oraz dużą dawką stresu. Oprócz tego, niektóre choroby rozwijające się w organizmie skutkują zaburzeniami tego typu – chociażby cukrzyca, białaczka czy miażdżyca. Bardzo ważne jest więc, aby wyeliminować te przyczyny i skupić się na powrocie do właściwej kondycji.

Jakie cechy przemawiają za Cenforce?
Cenforce posiada w swoim składzie substancję aktywną Sindenafil, który odpowiada za międzynarodowy sukces Viagry. Jednakże, mimo iż działa niemalże tak samo, jest to lek, który jest znacznie bardziej przystępny cenowo, a co za tym idzie dostępny dla większej grupy mężczyzn. To tabletki przeznaczone tylko i wyłącznie dla panów, którzy nie są w stanie osiągnąć erekcji nawet dzięki odpowiedniej stymulacji seksualnej bądź nie są w stanie jej utrzymać. Lek blokuje odpływ krwi z penisa, dzięki czemu satysfakcjonujący stosunek jest zagwarantowany. Cenforce powinien być przyjmowany tak samo jak i inne tabletki na potencję dostępne na rynku, a więc na około pół godziny przed stosunkiem (w niektórych przypadkach rozpocznie działanie dopiero po godzinie), a dzięki substancjom aktywnym współżycie możliwe jest przez około 4 godziny. Lek to nie tylko wzwód, ale także dłuższy stosunek, bardziej intensywny i kontrolowany orgazm – same pozytywy w niskiej cenie.

Kiedy nie można stosować tabletek Cenforce?
Wszystkie leki przeznaczone do walki z zaburzeniami erekcji charakteryzują się silnym działaniem, dlatego istnieje szereg przeciwwskazań dotyczących ich stosowania. Po pierwsze nie można łączyć leku z alkoholem, gdyż panowie nie zauważą żadnych efektów, a jedynie odczują złość i frustracje po nieudanym stosunku. Oprócz tego, nie można zwiększać samodzielnie dawek, gdyż może to wpłynąć na kondycję oraz zdrowie. Mężczyćni, którzy uczuleni są na Sildenafil bądź inny składnik leku także nie mogą przyjmować Cenforce. Oprócz tego dolegliwości oraz choroby związane z układem sercowo-naczyniowym, a także wątrobą i nerkami także wykluczają terapię lekiem. Należy również wspomnieć, że lek silnie oddziałuje na oczy, dlatego dziedziczne zaburzenia związane ze wzrokiem także uniemożliwiają spożywanie tabletek.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image