Nasze produkty

Cenforce 200mg

Cena: 140,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Cenforce 200mg

Substancja czynna Sildenafil 200mg.
Czas działania ok. 4 godzin.
Jedno opakowanie zawiera 10 tabletek leku.
Zażyć 45 minut przed stosunkiem.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 140 zł 14 zł 17 zł
2 20 260 zł 13 zł 17 zł
4 40 480 zł 12 zł 17 zł
8 80 880 zł 11 zł 17 zł
15 150 1350 zł 9 zł 17 zł
30 300 2100 zł 7 zł 17 zł
Cenforce 200 mg, lek który przywraca męskość.
Mężczyźni przywiązują dużą wagę do własnej sprawności seksualnej, w związku z tym zaburzenia erekcji mogą wywołać złość, niechęć, depresyjne nastawienie oraz smutek. Jednakże po początkowym szoku należy zakasać rękawy i wziąć sprawy we własne ręce, gdyż to od samego mężczyzny zależy powrót do zdrowia i co za tym idzie powrót do aktywności fizycznej. Wielu panów musi przede wszystkim zmienić styl życia, gdyż to on jest podawany jako najczęstsza przyczyna impotencji. Przez styl życia rozumiemy niewłaściwą dietę, niemalże zero wysiłku fizycznego, a także sięganie po alkohol częściej niż jest to wskazane. Dochodzi do tego palenie papierosów, a czasem zażywanie innych używek i substancji odurzających, brak odpoczynku, duże ilości stresu i przemęczenie to gotowa definicja choroby. Z kolei u starszych mężczyzn za zaburzenia erekcji odpowiada mała ilość testosteronu w ich organizmie oraz inne choroby, które oddziałują na ich narządy. Dzięki wizycie u lekarza możliwe jest wybranie najbardziej skutecznego leku, a także zapobiegnięcie skutkom ubocznym, a także innym powikłaniom zdrowotnym. Jeśli mężczyzna z zaburzeniami erekcji zmieni swój styl życia, a oprócz tego sięgnie po sprawdzony lek na impotencję, sukces jest niemalże gwarantowany.

Co jaki lek sięgnąć przy zaburzeniach wzwodu?
Na rynku można spotkać różne leki przeznaczone do walki z zaburzeniami erekcji. Wśród najbardziej popularnych zaliczamy te gdzie składnikiem aktywnym jest Sildenafil. Związek ten znajduje się między innymi w Cenforce 200 mg. Specyfiką jego działania jest blokowanie enzymu, który odpowiada za szybkie odpływanie krwi z członka, a dzięki temu utrzymanie erekcji nie jest możliwe na tyle długo, aby mogło mieć miejsce zaspokojenie partnerki oraz spełnienie. Cenforce działa przez około 4 godziny, jednakże czas ten może się wydłużyć oraz skrócić w zależności od organizmu. Lek powinien zostać przyjęty na około 45 minut przed stosunkiem, lecz większość panów zauważa pierwsze efekty znacznie szybciej. Tabletki same z siebie nie umożliwiają wejście członka w stan erekcji, gdyż niezbędne jest podniecenie oraz stymulacja seksualna, gdzie główną rolę odgrywa kobieta. Istnieje grupa mężczyzn, którzy zdecydują się na naturalne metody walki z impotencją, jednakże należy się wtedy nastawić na czekanie, a efekty czasem nie pojawiają się wcale. Środki na receptę działają doraźnie oraz są po prostu skuteczniejsze. Dobrze jest, aby przyjmowanie leków było jednocześnie związane ze zmianą stylu życia oraz diety.

Kiedy nie przyjmować leku Cenforce 200mg?
Lek nie może być przyjmowany w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników, a także chorób związanych z układem sercowo-naczyniowym oraz dolegliwościami wątroby i nerek. Oprócz tego zażywanie leków uwalniających tlenek azotu oraz dziedziczne zmiany degeneracji siatkówki wykluczają przyjmowanie tabletek. Należy również wspomnieć o niskim oraz nieregularnym ciśnieniu, które nie sprzyja terapii.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image