Nasze produkty

King Cobra 120mg

Cena: 85,00 zł
blistry
1 blister zawiera 5 tabletek leku.

King Cobra 120mg

Substancja czynna Sildenafil 120mg
 Pakowana w blistry po 5 tabletek
Działanie do 5 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 5 85 zł 17 zł 17 zł
2 10 150 zł 15 zł 17 zł
3 15 195 zł 13 zł 17 zł
4 20 240 zł 12 zł 17 zł
8 40 400 zł 10 zł 17 zł
King Cobra spełni oczekiwania najbardziej wymagających mężczyzn
Zaburzenia erekcji to dolegliwość, która prędzej czy później dopadnie każdego mężczyznę. Czasem rozpoczyna się to już w młodym wieku, gdyż z impotencją zmagają się już nawet 20letni młodzieńcy, oraz oczywiście ci w średnim wieku i najstarsi. Ma na to wpływ ogromna ilość czynników wśród których wyróżniamy styl życia, przebyte choroby oraz urazy, nałogi (w tym alkohol, papierosy i narkotyki), a oprócz tego dużą rolę odgrywa psychika mężczyzny. U starszych panów impotencja jest z reguły znacznym zmniejszaniem się ilości testosteronu w organizmie, co jest ściśle związane z procesami starzenia organizmu. Oprócz tego w wielu sytuacjach organizm informuje, że coś złego dzieję się w ciele, a więc, że rozwija się jakaś poważna infekcja bądź choroba, a zaburzenia wzwodu są jedynie skutkiem ubocznym. To jednak choroba z którą można walczyć, wystarczy wybrać odpowiednią metodę i powrót do formy jest całkowicie możliwy!

Dlaczego King Cobra?
Przyjmowanie środków farmakologicznych nie jest jedyną metodą w zmaganiu się z impotencją, jednakże charakteryzuje się największą skutecznością. Oczywiście, najlepiej, żeby przyjmowanie tabletek było podparte zmianami w życiu, a skomponowaniem nowej diety, ruchem, odrzuceniem nałogów oraz odpoczynkiem. King Cobra jest lekiem, który spełni oczekiwania bardzo wymagających mężczyzn, dzięki swojej niewątpliwej skuteczności. Za sukces leku odpowiada składnik aktywny czyli Sildenafil (dzięki niemu Viagra odniosła międzynarodowy sukces). Jaka jest więc różnica między tymi lekami? Chodzi o dawkę substancji czynnej, gdyż w King Cobra jest jej aż 120 mg, czyli więcej niż we wszystkich innych preparatach dostępnych na rynku. Bardzo silna dawka sprawdzi się nawet w zaawansowanych oraz wieloletnich dolegliwościach. To lek po który powinni sięgać starsi panowie, a więc po ukończeniu 50 roku życia, co jest związane z rozmiarami problemu, a jak wiadomo, z czasem przybiera on na wadze. Właśnie dzięki dużej dawce jego przyjmowanie musi być poprzedzone wizytą u lekarza, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania.

Jak przyjmować lek?
Po pierwsze nie można tego czynić na własną rękę, gdyż King Cobra jest lekiem o bardzo silnym działaniu, gdzie skutki uboczne mogą być nieprzyjemne oraz szkodliwe dla zdrowia. Zarówno seksuolog, jak i urolog wykonają odpowiednie rozpoznanie i zadecydują czy tabletki są właściwe dla danego pacjenta czy też nie. Lek powinien zostać przyjęty na około pół godziny przed stosunkiem i umożliwia aktywność seksualną przez 4 do 6 godzin. Kiedy nie można przyjmować leku? W pierwszej kolejności odradza się przyjmowanie leku u pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego oraz tych z problemami ciśnieniowymi, a także dolegliwościami wątroby i nerek. Nie jest to lek dla pacjentów z uczuleniem na Sildenafil bądź inny składnik leku. Lekarz nie przepisze tabletek, jeśli u pacjenta występują zmiany zwyrodnienia siatkówki, przeszedł on zawał oraz udar, a także jego penis nie ma regularnego kształtu.

Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image