Nasze produkty

Erectalis 20mg

Cena: 92,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Erectalis 20mg

Substancja czynna Tadalafil 20mg
 Pakowana w blistry po 4 tabletki
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 92 zł 23 zł 17 zł
2 8 160 zł 20 zł 17 zł
4 16 288 zł 18 zł 17 zł
8 32 480 zł 15 zł 17 zł
16 64 832 zł 13 zł 17 zł
Erectalis rozwiązaniem dla panów pragnących wrócić do formy
W dzisiejszych czasach impotencja jest chorobą z którą mierzy się już 150 milionów mężczyzn na całym świecie. Jeśli znajdujesz się wśród tej grupy nie masz najmniejszego powodu do wstydu, gdyż choroba ta może być niemalże całkowicie wyleczona. Najgorsze co można uczynić w przypadku zaburzeń erekcji to zamknąć się w sobie i żyć z problemem, gdyż będzie on przyjmował na sile i początkowe dolegliwości ze wzwodem przerodzą się w problemy, gdzie trzeba będzie skorzystać z bardzo silnych leków. Impotencja ma wiele przyczyn, a związane są one z niewłaściwym trybem życia, czyli złą dietą, siedzącą pracą, brakiem ruchu, noszeniem niewłaściwej bielizny oraz brakiem odpoczynku. Oprócz tego zaburzenia erekcji wynikają z psychiki ludzkiej, a więc silnych kompleksów oraz stresu. Z kolei dolegliwości ze wzwodem u starszych mężczyzn są normalnym procesem, który związany jest ze znacznie mniejszą ilością testosteronu w organizmie oraz innymi chorobami.

Jak postępować w przypadku wystąpienia pierwszych objawów?
Jedną z najważniejszych decyzji, którą należy podjąć przy zauważeniu pierwszych objawów impotencji jest wizyta u lekarza oraz szczera rozmowa z partnerką. Nie można pominąć żadnej z tych osób, gdyż odkrywają one kluczową rolę w dążeniu do zdrowia and powrotu do pełnej sprawności. Jednym z leków o którym wspominają lekarze jest Erectalis, który umożliwia odbycie stosunku przez mężczyznę z dolegliwościami erekcji, a oprócz tego wydłuża stosunek i umożliwia jeszcze lepsze doznania. Za sukces leku odpowiada Tadalafil, który obecny jest w większości skutecznych tabletek na potencję. To on oraz Sildenfil cieszą się największą popularnością, jednakże Tadalafil działa znacznie dłużej, dlatego wybierany jest przez większą ilość mężczyzn.

To musisz wiedzieć przed rozpoczęciem dawkowania.
Po pierwsze, Erectalis jest lekiem, który przeszedł wiele badań, a więc jego skuteczność jest potwierdzona przez naukowców oraz specjalistów. Po drugie, działa on nawet przez 36 godzin, oczywiście nie w każdym organizmie utrzyma się on tak długo, jednakże to wyciągnięta średnia. Tak długi czas umożliwiający erekcję jest związany bezpośrednio ze stylem życia, a mianowicie panowie którzy problem wzięli sobie do serca i rozpoczęli zdrową dietę i aktywność fizyczną mogą cieszyć się działaniem leku nawet dłużej niż szacowany czas działania. Tabletka powinna zostać połknięta na pół godziny przed stosunkiem i wymaga stymulacji seksualnej, aby rozpoczęła swoje działanie.

Kiedy nie można przyjmować leku?
Erectalis nie jest przeznaczony dla panów z alergią na tadalafil bądź jakikolwiek składnik tabletek, a poza tym nie mogą korzystać z niego mężczyźni z niewydolnością nerek oraz wątroby, a także miażdżycą, problemami z ciśnieniem oraz układem sercowo-naczyniowym. Lekarz nie powinien przepisać leku jeśli u pacjenta mają miejsce zmiany degeneracyjne siatkówki oraz przyjmuje on azotany oraz leki, gdzie ma miejsce uwolnienie tlenku azotu.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image