Nasze produkty

Eriacta 100mg

Cena: 56,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Eriacta 100mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg
 Pakowana w blistry po 4 tabletki
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
2 8 96 zł 12 zł 17 zł
4 16 176 zł 11 zł 17 zł
5 20 200 zł 10 zł 17 zł
10 40 360 zł 9 zł 17 zł
20 80 640 zł 8 zł 17 zł
Eriacta i aktywność seksualna jest możliwa
Seks był, jest i będzie niezbędnym składnikiem związku. Dla jednych jest to tylko przyjemność, inni traktują współżycie niezwykle poważnie, a więc jako moment wyrażenia uczuć, zapewnienia o lojalności oraz miłości. Jedno jest pewne, jeśli życie intymne zaczyna szwankować często przeradza się to w większe problemy, które w najgorszych wypadkach prowadzą do rozpadu związku. Panowie, którzy zmagają się z impotencją często są tym powodem przybici, zdenerwowani, zawstydzeni, a jeszcze inna grupa panów wini partnerki za ten stan rzeczy. Oczywiście, choroba nie jest niczym przyjemnym, jednakże nie trzeba się załamywać, gdyż jest ona niemalże w 100% uleczalna. Należy jednak zaznaczyć, że niezbędna jest wizyta u lekarza już po zauważeniu pierwszych objawów zaburzeń erekcji, to właśnie w tej sytuacji powrót do formy sprzed choroby jest całkowicie możliwy.

Dlaczego właśnie Eriacta?
Jako, że zaburzenia erekcji spotkały już ponad 2 miliony mężczyzn w Polsce, na rynku dostępnych jest wiele specyfików do walki z impotencją. Na który lek się zdecydować? Seksuolodzy oraz urolodzy rekomendują Eriactę, gdyż oprócz przystępnej ceny wykazuje ona dużą skuteczność w zaburzeniach tego typu. To tabletki po które powinni sięgać panowie, którzy nie są w stanie wejść w stan erekcji bądź stan ten nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby możliwe było satysfakcjonujące współżycie z partnerką. Eriacta opiera się na substancji aktywnej Sildenafilu, czyli to ten sam składni, który można znaleźć w Viagrze. Po zażyciu leku ma miejsce rozkurczenie naczynek krwionośnych znajdujących się w członku, co odpowiada za znacznie większy przepływ krwi w trakcie aktywności seksualnej. Nie można jednak mówić o działaniu leku bez właściwej stymulacji seksualnej, gdyż samo zażycie leku nie wystarczy do osiągnięcia erekcji.

Podstawowe informacje o leku Eriacta
Przyjmowanie leku powinno się oczywiście rozpocząć od wizyty u specjalisty, który określi jaką porcję leku powinien zażywać pacjent, oprócz tego nie można wprost nie przeczytać ulotki dołączonej do tabletek i również należy trzymać się opisanych na niej instrukcji. Przyjęcie leku powinno mieć miejsce na około godzinę przed planowanym stosunkiem, a lek umożliwia erekcję u panów, którzy mają z tym problem przez mniej więcej 4 godziny. Nie powinno się łączyć tabletek z alkoholem, gdyż działanie może być znikome, albo nie pojawić się wcale. Oprócz tego istnieje szereg przeciwwskazań, które uniemożliwiają przyjmowanie Eriacty, a wyróżniamy wśród nich alergie bądź uczulenia na którykolwiek ze składników, a także przyjmowanie innych leków, które określane są mianem azotanów, gdyż może to być niebezpieczne dla zdrowia pacjenta. Oprócz tego, leki, których specyfiką jest uwalnianie tlenku azotu nie powinny być łączone z Sildenafilem. Mężczyźni, którzy zmagają się ze zmianami degeneracyjnymi siatkówki a także dolegliwościami nerek i wątroby oraz w ich życiu miał miejsce udar mózgu i zawał serca także nie powinni zażywać leków na potencję.

Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image