Nasze produkty

Extra Super P-force 100mg+100mg

Cena: 108,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Extra Super P-force 100mg+100mg

Substancja czynna Sildenafil – 100mg + Depoxetin 100mg.
Czas działania ok 4h.
Sildenafil oraz ok. 12h Depoxetin.
Jedno opakowanie zawiera 4 tabletki leku.
Zażyć 45 minut przed stosunkiem.

JEST TO OBECNIE NAJŚILNIEJSZE POŁĄCZENIE SUBSTANCJI Sildenafil z Depoxetin NA ŚWIECIE.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 108 zł 27 zł 17 zł
2 8 200 zł 25 zł 17 zł
4 16 368 zł 23 zł 17 zł
5 20 420 zł 21 zł 17 zł
10 40 760 zł 19 zł 17 zł
20 80 1360 zł 17 zł 17 zł
40 160 2560 zł 16 zł 17 zł
Extra Super P-force 100 mg + 100mg – lek, którego potrzebujesz
Zaburzenia erekcji to dolegliwości, które wymagają działania. Nie należy zwlekać z wizytą u lekarza bądź opierać się przed przyznaniem do prawdy przed partnerką. Wstyd należy schować głęboko do kieszeni, tym bardziej, że to choroba z którą zmaga się około 150 milionów mężczyzn na całym świecie. To prawdopodobnie zaniżona liczba, gdyż panowie niechętnie przyznają się do dolegliwości ze wzwodem. Nie ma jednak powodu do wstydu, gdyż ogromna liczba chorych pokazuje jak powszechnie występują zaburzenia związane z erekcją. Nie można nie wspomnieć o tym jaką rolę odgrywa ekspresowe działanie. Podjęcie terapii już po zauważeniu pierwszych skutków ubocznych jest w stanie całkowicie zapobiec chorobie i umożliwić powrót do pełnej sprawności seksualnej. Partnerka ofiarująca wsparcie oraz wykazująca się zrozumieniem i przede wszystkim nie wywierająca presji to najprawdziwszy skarb w tego typu zmaganiach. Zaburzenia erekcji to problem młodzieńców, panów z średnim wieku oraz tych najstarszych, gdzie przyczyny zachorowań są inne w każdym przypadku. Niektórzy zmagają się z impotencją dzięki wykreowaniu barier we własnej głowie, gdzie niezbędna jest pomoc psychologa, jeszcze inni cierpią na zaburzenia erekcji na skutek niewłaściwego trybu życia, a czasem jest to związane bezpośrednio z wiekiem.

Dlaczego środki farmakologiczne działają najlepiej?
Wśród wielu dostępnych metod pomagających zwalczać impotencję to właśnie środki farmakologiczne przepisywane przez lekarza cieszą się największą popularnością. Inne metody wymagają czasu, a w silnie rozwiniętych dolegliwościach efekty nigdy nie pojawiają się. Dlatego dobrze jest wybrać Extra Super P-force – już sama nazwa brzmi obiecująco! To lek w którym zostały połączone aż dwa składniki aktywne (większość leków na potencję posiada tylko jeden), a mianowicie chodzi o Sildenafil (cieszący się międzynarodową popularnością) oraz Depoxetin. Połączenie dwóch substancji daje możliwość na jeszcze intensywniejsze doznania oraz dłuższy stosunek, który wywoła zarówno radość, jak i satysfakcję partnerki, no i oczywiście samego mężczyzny. Lek powinien zostać przyjęty na około 45 minut przed rozpoczęciem współżycia i Sildenafil działa przez około 4 godziny, a Depoxetin aż 12.

O tym koniecznie pamiętaj
Przed przyjęciem leku należy się upewnić, że nie miało miejsca picie alkoholu oraz spożywanie tłustego jedzenia gdyż w znaczący sposób wpływa to na jakość działania. Oprócz tego lekarz nie przepisze leku, jeśli pacjent choruje na wątrobę oraz nerki, a także inne dolegliwości związane z układem sercowo-krążeniowym. Nie można zażywać Extra Super P-force, jeśli występuje uczulenie na jakikolwiek ze składników oraz pacjent zmaga się z nieregularnym bądź niskim ciśnieniem. Choroba wrzodowa, zaburzenia krzepnięcia krwi, deformacja członka to pozostałe przeciwwskazania. Przed rozpoczęciem przyjmowania leku należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image