Nasze produkty

Kamagra 100mg GOLD

Cena: 44,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Kamagra 100mg GOLD

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Opakowanie posiada ulotkę informacyjną.
Działanie do 4 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 44 zł 11 zł 17 zł
2 8 80 zł 10 zł 17 zł
3 12 108 zł 9 zł 17 zł
4 16 128 zł 8 zł 17 zł
5 20 140 zł 7 zł 17 zł
10 40 260 zł 6,5 zł 17 zł
20 80 480 zł 6 zł 17 zł
40 160 880 zł 5,5 zł 17 zł
80 320 1600 zł 5 zł 17 zł
Kamagra Gold określona najlepszym preparatem w walce z impotencją
Kamagra Gold to według wielu mężczyzn najlepsza z możliwych metoda w zmaganiach się z impotencją. Dlaczego właśnie ten lek został przez nich wybrany? Klasyczna wersja tego leku osiągnęła niemały sukces, jednakże Kamagra Gold przeszła już najśmielsze oczekiwania. Jest to ściśle związane z pojemnością leku, który wynosi 100 mg, co odpowiada dziennej dawce tego preparatu. W związku z tym jest ona skutecznym lekiem dla pacjentów u których problemy z erekcją osiągnęły już bardzo zaawansowane stadium oraz dla tych, którzy od wielu lat zmagają się z impotencją. Wielu mężczyzn nie odczuwa żadnych skutków działania słabszych leków na potencję, Kamagra Gold została stworzona z myślą specjalnie o nich, aby umożliwić im aktywność seksualną na którą zasługuje każdy mężczyzna. Ulepszony skład jest związany z wyższą ceną, jednakże nie zwala ona z nóg i jest w dalszym ciągu dostępna na każdą kieszeń. Następną pozytywna cechą przemawiającą na korzyść Kamagry Gold jest skład, który umożliwia oprócz jeszcze lepszych doznań oraz silniejszych wzwodów także kontrolę nad wytryskiem. Wspomniana kontrola umożliwia wstrzymanie go, tak aby partnerka również była w stanie osiągnąć spełnienie, co jest związane z kolejną cechą charakterystyczną leku, a mianowicie wydłużeniem erekcji. Kamagra Gold rozpoczyna swoje działanie już po 15 minutach, gdyż substancje aktywne oraz reszta składników wchłania się bardzo szybko umożliwiając niemalże natychmiastową aktywność seksualną. Tabletka daje szansę na wielokrotny stosunek, oczywiście po odpowiednim pobudzeniu oraz podnieceniu mężczyzny, gdzie kluczową rolę odgrywa kobieta. Kolejną ważną informacją jest to, że od momentu przyjęcia leku, osiągnięcie stanu erekcji jest możliwe przez 4 godziny i ze względu na jego dużą dawkę należy odczekać minimum 24 godziny przed przyjęciem następnej porcji.

Przeciwwskazania do przyjmowania Kamagry Gold.
Nie przyjmuj Kamagry Gold jeśli jesteś w trakcie zażywania azotanów, leków z grupy nitratów bądź masz uczulenie bądź alergię na którykolwiek ze składników leku. Tabletka nie jest dla Ciebie, jeśli cierpisz na choroby bądź dolegliwości sercowo-naczyniowe, jak chociażby choroba wieńcowa, jeśli przeszedłeś zawał bądź udar mózgu, albo zmagasz się z miażdżycą. Kolejnym przeciwwskazaniem do przyjmowanie leku są dolegliwości wątroby oraz nerek, a także zwyrodnienie siatkówki bądź choroby przekazywane dziedzicznie związane z oczyma.
W związku ze sporą listą dolegliwości oraz chorób, które są jednoznacznym przeciwwskazaniem do przyjmowania leku poleca się konsultację z lekarzem, gdyż to on jest w stanie określić czy spożywanie leku jest dobre dla konkretnego pacjenta oraz czy nie zagraża jego życiu i zdrowiu.
Jeśli przeciwwskazania nie występują panowie zmagający się z zaburzeniami erekcji od dzisiaj będą mogli cieszyć się wielokrotnym współżyciem z partnerką, a intensywne doznania oraz przyjemność zapewnione są dla obu stron.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image