Nasze produkty

Levitra 20mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Levitra 20mg

Substancja czynna Wardenafil 20mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Lek działa ok 10 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 120 zł 30 zł 17 zł
2 8 216 zł 27 zł 17 zł
3 12 300 zł 25 zł 17 zł
4 16 368 zł 23 zł 17 zł
5 20 440 zł 22 zł 17 zł
10 40 760 zł 19 zł 17 zł
Levitra – powrót do współżycia dla mężczyzn z impotencją.
Każda choroba bądź dolegliwość wpływa negatywnie na człowieka, a przez zaburzenia erekcji panowie nie tylko nie są w stanie odbywać stosunku z partnerką, ale oprócz tego oddziałuje ona na ich psychikę. Oddziaływanie na psychikę związane jest ze znacznie gorszym samopoczuciem, niejednokrotnie agresją i zbulwersowaniem, a jeszcze w innych przypadkach spadkiem pewności siebie oraz depresją. Oczywiście, brak aktywności seksualnej nie sprzyja kondycji związku, a więc dochodzi do kłótni oraz nieporozumień z partnerką, które w najgorszych wypadkach przeradzają się w rozstanie. Dobrze jest wiedzieć, że metody w walce z zaburzeniami erekcji są aktualnie na bardzo dobrym poziomie, dzięki czemu problem może niemalże odejść w zapomnienie, dzięki czemu skutki uboczne nie są tak dotkliwe. Nie należy jednak traktować impotencji jako zakazanego tematu, a wręcz przeciwnie, otwarcie porozmawiać na ten temat z partnerką, podzielić się swoimi obawami – związek na dobre i na złe poradzi sobie z tymi dolegliwościami bez szwanku. Oprócz tego, nie można mierzyć się z impotencją bez wizyty u lekarza, gdyż jest to walka z wiatrakami. Dlatego dziwi fakt, że jedynie 10% mężczyzn z dolegliwościami ze wzwodem udaje się do lekarza, który jest najlepszym rozwiązaniem, umożliwiającym określenie przyczyn, wskazanie najlepszej metody, a oprócz tego specjalista będzie na bieżąco kontrolował stan zdrowia pacjenta.

Przyjaciel mężczyzny oraz kobiety – lek na potencję.
Bezustanne apelacje kiedyś przyniosą efekty, ale na chwilę obecną impotencja oraz problemy z osiągnięciem przez mężczyzn wzwodu to ciągle temat tabu. Mężczyźni pragną aby problem rozwiązał się sam, jednakże nie jest to możliwe, a nieleczone zaburzenia erekcji z czasem przybierają na sile. Ważne, aby podzielić się swoimi obserwacjami z partnerką, gdyż dolegliwości także związane są z kobietą, mimo iż nie dotyczą jej bezpośrednio. W wielu przypadkach, gdzie partnerzy boją się przyznać przed kobietą, że problem się pojawił, a on cały czas przybiera na sile, unikają rozmowy na ten temat jednocześnie stroniąc od kontaktów seksualnych. Nieświadoma niczego kobieta szuka winy w sobie, podejrzewa o zdradę, rozpoczynają się awantury oraz nieporozumienia… Można tego uniknąć, trzeba jednakże przełamać wstyd oraz barierę stworzoną w psychice mężczyzny i porozmawiać na ten temat. Kochająca kobieta nie obróci się plecami od swojego partnera, a wręcz przeciwnie stanie za nim murem, dając mu maksymalne wsparcie oraz uczucie, którego teraz potrzebuje. Partnerka nie będzie szukała innego mężczyzny, aby zaspokoić swoje pragnienia, będzie cierpliwie czekać, gdyż miłość można okazywać sobie na wiele sposobów, nie tylko poprzez aktywność seksualną. Istnieje wiele metod na zmaganie się z zaburzeniami impotencji, jednakże najpopularniejsza z nich związana jest z przyjmowaniem tabletek na impotencję, które działają natychmiastowo i charakteryzują się dużą skutecznością. Jednakże należy sięgnąć po sprawdzone, silne leki (nie suplementy diety), które zakupione zostaną w aptece (nie w Internecie). Jednym z lepszych leków na dolegliwości z impotencją jest Levitra.

Dlaczego warto wybrać Levitrę?
Levitra jest lekiem stworzonym dla mężczyzn, którzy na skutek różnych przyczyn nie są w stanie wejść w stan erekcji bądź utrzymać jej wystarczająco długo, aby możliwa była aktywność seksualna. Levitra wchodzi w skład leków, które określane są również nazwą inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 w skrócie PDE5. Jest to specyfik, który uniemożliwia wytwarzanie się enzymu fosfodiesterazy, dzięki czemu panowie są w stanie uzyskać i utrzymać erekcję. Producenci leku wybrali wardenafil na substancję aktywną, gdzie oprócz umożliwienia stosunku, odpowiada on także za wydłużenie go. Tutaj warto wspomnieć jak dobrze przedstawiają się statystyki odnośnie Levitry, a mianowicie aż 98% mężczyzn zadeklarowało, że po zażyciu preparatu możliwa była aktywność seksualna, gdzie zarówno partnerka, jak i oni sami osiągnęli spełnienie i satysfakcję. Statystyki przemawiają więc jak najbardziej na korzyść tego leku, który jest alternatywą dla jakże popularnej Viagry. Dobrze jest jednak wiedzieć, że w trakcie leczenia impotencji należy również zmienić nawyki żywieniowe, zrezygnować z alkoholu oraz papierosów, a także wprowadzić aktywność fizyczną do czynności wykonywanych każdego dnia. Podkreślamy, że Levitra, tak samo jak i inne tabletki na impotencję nie będą działały bez odpowiedniego zachowania partnerki, gdyż członek sam z siebie nie wejdzie w stan wzwodu, niezbędne jest pobudzenie seksualne.

Przyjmowanie leku na impotencję Levitra.
Levitra jest lekiem przepisywanym przez lekarza ze względu na swoje silne oddziaływanie na organizm człowieka. Po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem, lekarza podejmuje decyzję dotyczącą przepisania odpowiedniej dawki leku ( z reguły jest to 10 mg), a jeśli nie zauważy się znaczącej poprawy, dawka zostaje zwiększona. Levitra rozpoczyna swoje działanie po około 25 minutach, jednakże niektórzy mężczyźni muszą czekać na efekt przez godzinę. Wszystko zależy od organizmu, masy ciała oraz posiłku, który został spożyty przed przyjęciem leku (nie powinien on być tłusty oraz ciężki). Przyjmuje się, że tabletka działa przez około 4, do maksymalnie 5 godzin, gdzie możliwa jest wielokrotna inicjacja seksualna. Jest całkowicie zabronione sięganie po dodatkową tabletkę w ciągu jednej doby bądź zwiększanie dawki bez konsultacji lekarskiej, gdyż skutki uboczne mogą być groźne oraz nieprzyjemne dla pacjenta.
Istnieje jeszcze szereg informacji z którymi należy się zapoznać, aby przyjmowanie leku Levitra odbywało się bez komplikacji praz problemów. Po pierwsze nie można przyjmować leku, jeśli pacjent cierpi na alergię bądź uczulenie na wardenafil, który jest podstawowym składnikiem leku bądź ma on uczulenie na którykolwiek z pozostałych składników. Oprócz tego nie można łączyć Levitry z lekami w których skład wchodzą azotany bądź rytonaniry i indynawiry. W trakcie kuracji z użyciem leku nie można wykonywać dializ i nie jest on polecany dla panów, którzy przekroczyli 75 rok życia i oprócz tego są w trakcie przyjmowania leków przeciwgrzybicznych. Oprócz tego choroby serca oraz wątroby i nerek także wykluczają tego rodzaju terapię. Nie można zapomnieć o dolegliwościach z ciśnieniem, a przede wszystkim niskim bądź niestabilnym ciśnieniem, a już ostatnią przeciwnością jest możliwość utraty wzroku stwierdzona na podstawie badań bądź predyspozycji dziedzicznych. Wymienione choroby oraz dolegliwości ukazują jak ważna jest konsultacja lekarska, gdyż tabletki na impotencję są w stanie w znaczący sposób pogorszyć stan zdrowia mężczyzny, a nawet zagrozić jego życiu.

Skuteczność Levitry została potwierdzona w badaniach.
Skuteczność Levitry została potwierdzona zarówno prze lekarzy, farmaceutów oraz przede wszystkim mężczyzn zmagających się z dolegliwościami tego typu, gdyż to oni są najlepszymi sędziami. W tym miejscu należy zaznaczyć, jak ogromna liczba mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji w ciągu każdego dnia, gdyż wynosi ona 150 milionów i odnosi się do całego świata. Liczba ta chociaż bardzo wysoka jest zaniżona, gdyż wielu panów po prostu nie przyznaje się do swoich dolegliwości. Zaburzenia erekcji występują w każdym wieku, a więc mit, który zakładał, że impotencja jest chorobą starszych mężczyzn dawno temu odszedł w niepamięć. Współczesne czasy sprzyjają rozwijaniu się dolegliwości związanych z działaniem narządów płciowych, ale metody walki również przeszły ewolucję. Specyfiki na receptę, które umożliwiają rozprawienie się z impotencją działają doraźnie i przede wszystkim charakteryzują się dużą skutecznością. Oprócz tego nie wywołują one nieprzyjemnych skutków ubocznych, a jeśli pojawią się one to w znikomych sytuacjach. Levitra działa niemalże natychmiastowo, gdyż mimo iż szacuje się, że rozpoczęcie działania powinno mieć miejsce po upłynięciu co najmniej 25 minut, niektórzy panowie są gotowi do rozpoczęcia współżycia już po upływie 10. Należy jednak jeszcze raz zaznaczyć, że znikome skutki uboczne mimo wszystko mogą się pojawić. Należy wtedy udać się do lekarza, gdyż w organizmie mężczyzny może rozwijać się choroba o której nie ma on pojęcia oraz może mieć miejsce alergia na któryś ze składników leku.

Kilka słów podsumowania.
Levitra jest lekiem silnie działającym, która umożliwia panom z zaburzeniami impotencji powrót do aktywności seksualnej, co jednoznacznie wpływa na satysfakcję z życia oraz związku obu partnerów. To lek przepisywany przez lekarza, który musi wykluczyć wszelkiego rodzaju przeciwwskazania oraz zadecydować o wielkości dawki zażywanej przez pacjenta. Oprócz tego leków nie powinno łączyć się z alkoholem oraz ciężkimi potrawami, gdyż skuteczność działania może być znacznie mniejsza, co może zrodzić frustrację oraz zrujnować intymną atmosferę. Levitra działa przez 4, 5 godzin, gdzie możliwe jest wielokrotne współżycie z partnerką, a jej rola jest bardzo ważna, bo stosunek nie odbędzie się bez właściwego pobudzenia seksualnego. W razie wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych, intensywnych zawrotów głowy, wymiotów, bólów krzyża oraz głowy, które nie mijają po dłuższym czasie należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza i zaprzestać przyjmowania leku. Oprócz przyjmowania leków na potencję powinno się zmienić styl życia, a przede wszystkim rozpocząć zdrowe odżywianie, zrezygnować z wszelkiego rodzaju używek, siedzący tryb życia zmienić na bardziej ruchliwy i z znacznym stopniu zredukować poziom stresu. Jeśli pacjent zastosuje się do wyżej wymienionych porad, Levitra będzie doraźnym środkiem pomocy, którego skuteczność będzie zachwycać.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image