Nasze produkty

Lovegra 100mg

Cena: 64,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Lovegra 100mg

Tabletka na potencję dla kobiet
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 64 zł 16 zł 17 zł
2 8 120 zł 15 zł 17 zł
3 12 168 zł 14 zł 17 zł
4 16 208 zł 13 zł 17 zł
5 20 240 zł 12 zł 17 zł
10 40 440 zł 11 zł 17 zł
20 80 800 zł 10 zł 17 zł
Lovegra – lekiem, którego potrzebujesz
Niewiele się słyszy o impotencji wśród kobiet, jednakże one także mają problemy związane z współżyciem, wśród których wyróżnia się przede wszystkim brak orgazmu czy też nadmierną suchość pochwy. Współżycie stanowi niezwykle ważny element związku i chociaż z reguły to panowie pragną go więcej, wcale nie oznacza, że kobiety go nie potrzebują, a z kolei brak spełnienia może być frustrujący i przykry. To właśnie w myśl własnego samopoczucia oraz dobra związku należy udać się z tego typu dolegliwościami do lekarza, który określi przyczyny, wybierze odpowiednią metodę działania oraz będzie na bieżąco kontrolował stan zdrowia i postępy. Kobiety bardzo często zmagają się z niewystarczającym nawilżeniem pochwy, dzięki czemu aktywność seksualna kojarzy im się jedynie z bólem oraz dyskomfortem. Kolejną dolegliwością z która mierzy się duże grono kobiet, nawet nie przyznając się do tego jest anorgazm. To stan, który nie jest winą zarówno kobiety, jak i partnera, który mimo swych najszczerszych chęci nie jest w stanie jej zaspokoić. Wiele pań rozpoczyna wtedy udawanie orgazmu, jednakże nie prowadzi to do niczego dobrego.

Od dzisiaj koniec z bólem i wstydem
Lovegra jest lekiem który został stworzony specjalnie dla kobiet, które mierzą się z dolegliwościami na tle seksualnym. Dzięki przyjmowaniu tabletek ma miejsce właściwe nawilżenie pochwy, oprócz tego wywołuje on w kobiecie chęć na współżycie, a oprócz tego umożliwia jej osiągnięcie przyjemności, czyli ułatwia orgazm. Warto wiedzieć, że za sukces Lovegry odpowiada ten sam składnik aktywny, któremu męska Viagra zawdzięcza swój ogólnoświatowy sukces. Sildenafil oddziałuje bezpośrednio na układ rozrodczy pań, dzięki czemu krążenie jest znacznie lepsze, a co za tym idzie ukrwienie łechtaczki, która odpowiada za orgazm.

Zasady stosowania Lovegry
Przyjmowanie Lovegry jest niemalże takie same jak ma to miejsce w przypadku mężczyzn, a więc odbywa się 30 minut przed planowanym stosunkiem. Lek działa przez mniej więcej 6 godzin, gdzie w niektórych przypadkach działanie będzie dłuższe, a w innych krótsze. Po pierwszym zażyciu wszelkiego rodzaju wątpliwości się wyjaśnią, należy jednak ściśle przestrzegać reguł postępowania wyznaczonych przez lekarza oraz nie przekraczać dziennej dawki leku, która wynosi 100mg substancji aktywnej.
Tak jak w przypadku stosowania każdego leku, Lovegra także posiada pewne przeciwwskazania do jej zażywania, nieprzestrzeganie ich grozi pojawieniem się skutków ubocznych, gorszym samopoczuciem oraz powikłaniami zdrowotnymi. Wśród bezwzględnym przeciwwskazań wyróżnia się ciążę, przebyty udar mózgu oraz zawał serca, a także dolegliwości związane z układem sercowo-naczyniowym (głównie choroba niedokrwienna serca). Jeśli u kobiety występuje niskie bądź nieregularne ciśnienie krwi oraz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku oraz stosuje ona leki wchodzące w skład grupy nitratów. Nie można sięgać po Lovegrę, jeśli kobieta mierzy się z niewydolnością nerek bądź wątroby jest chora na białaczkę oraz występują u niej zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image