Nasze produkty

Poxet 60mg

Cena: 160,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Poxet 60mg

Substancja czynna Depoxetin 60mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 12 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 160 zł 16 zł 17 zł
2 20 300 zł 15 zł 17 zł
3 30 420 zł 14 zł 17 zł
4 40 520 zł 13 zł 17 zł
5 50 600 zł 12 zł 17 zł
10 100 1100 zł 11 zł 17 zł
20 200 2000 zł 10 zł 17 zł
Poxet dla młodego oraz dojrzałego mężczyzny z zaburzeniami erekcji.
Współżycie stanowi bardzo ważny element związku, dlatego zaburzenia erekcji mogą wprowadzić odrobinę nerwowej atmosfery. Jednakże nie warto się zbytnio dołować, ani złościć, a już na pewno nie można winić partnerki za taki stan rzeczy. To dolegliwość z którą zmaga się około 3 milionów mężczyzn w samej Polsce, a więc patrząc na cały świat wyniknie z tego naprawdę popularna dolegliwość wśród panów. Od roku 1998, kiedy to powstał pierwszy lek na potencję, mężczyźni mogą w końcu odetchnąć z ulgą, gdyż mimo wieku bądź innych przyczyn są oni w stanie zachować aktywność seksualną. Przekonanie, że impotencja dotyczy już tylko starszych panów od dawna jest nieprawdziwa, gdyż coraz to młodsi mężczyźni muszą się zmagać z zaburzeniami erekcji. Przyczyn jest bardzo wiele i powinny być one rozpatrywane indywidualnie z lekarzem. To właśnie seksuolog bądź urolog jest w stanie wskazać najlepsze metody oraz kontrolować na bieżąco postępy oraz stan zdrowia pacjenta. W niektórych przypadkach konieczna będzie wizyta u psychologa, ale to związane jest z psychiką mężczyzny.

Środki farmakologiczne – najlepsze w walce z impotencją.
Impotencja może być leczona na wiele sposobów, wchodzą w rachubę metody naturalne oraz substancje dostępne w aptekach, gdzie te drugie charakteryzują się zdecydowanie lepszą skutecznością. Lekarze w wielu przypadkach polecają łączenie tabletek na potencję ze zmianami w życiu. Lekiem który cieszy się ogromną popularnością jest Poxet. Składnik aktywny, który odpowiada za umożliwienie kontaktów seksualnych to popularny Depoxetin, który oprócz umożliwienia współżycia, wydłuża kontakt oraz sprawia, że jest on znacznie bardziej intensywny. Jako, że środki doraźne działają on razu, wybierane są przez ogromną ilość mężczyzn, którzy nie chcą czekać na efekty przez wiele tygodni bądź miesięcy. Poxet działa już po upływie kilkunastu, a w niektórych przypadkach kilkudziesięciu minut i umożliwia osiągnięcie erekcji przez całe 10 godzin. W trakcie tego czasu mężczyzna po odpowiedniej stymulacji przez partnerkę jest w stanie wielokrotnie współżyć z nią i za każdym razem jest on w stanie osiągnąć spełnienie.

Przeciwwskazania do zażywania leku Poxet
Przyjmowanie większych dawek niż jest to zalecone w ulotce bądź określone przez lekarza wpływa na pojawienie się niepożądanych skutków ubocznych. Wśród których wyróżniamy zaczerwienienie twarzy, bóle głowy oraz kręgosłupa i nudności. Jednakże oprócz wymienionych zaleceń istnieje również grupa przeciwwskazań, która wyklucza zażywanie tabletek na impotencję Poxet. Lekarz nie przepisze leku, jeśli pacjent cierpi na choroby układu sercowo-krążeniowego, a oprócz tego zmaga się z chorobami wątroby i nerek. Wszelkiego rodzaju alergie i uczulenia na składniki Poxet uniemożliwiają bezpieczne zażywanie leku. Dodatkowo, zaawansowane choroby oczu także nie mogą być łączone z tabletkami na zaburzenia erekcji. Przestrzeganie zasad oraz metod postępowania nie powinno w żaden sposób wpłynąć negatywnie na mężczyznę.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image