Nasze produkty

Sextreme Power 120mg

Cena: 70,00 zł
blistry
1 blister zawiera 5 tabletek leku.

Sextreme Power 120mg

Substancja czynna Sildenafil – 120mg.
Czas działania ok 4h.
Jedno opakowanie zawiera 5 tabletek leku.
Zażyć 45 minut przed stosunkiem.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 5 70 zł 14 zł 17 zł
2 10 120 zł 12 zł 17 zł
4 20 220 zł 11 zł 17 zł
8 40 360 zł 9 zł 17 zł
16 80 560 zł 7 zł 17 zł
32 160 960 zł 6 zł 17 zł
64 320 1600 zł 5 zł 17 zł
Sextreme Power 120 mg – prawdziwy przyjaciel mężczyzny
Współżycie to jeden z podstawowych elementów związku. Jego brak prędzej czy później w znaczny sposób wpłynie na kondycję związku. Właśnie chociażby z tego powodu należy jak najszybciej rozpocząć radzenie sobie z zaburzeniami erekcji. Można działać na dwa fronty, a nawet jest to wskazane. W pierwszej kolejności należy przyjrzeć się własnemu życiu, a więc ilości spożywanego alkoholu, diecie, aktywności fizycznej czy może jej brakowi. Oprócz tego warto zadać sobie pytanie ile godzin spędza się w pracy, a także jak dużo stresu jest z tym związane. Czy dobrze się śpi oraz ile czasu człowiek spędza na odpoczynku. Każdy z wymienionych czynników wpływa w znaczący sposób na sprawność seksualną mężczyzny. Oprócz tego należy udać się do lekarza, aby ten przepisał odpowiedni lek, który oddziałuje na pacjenta w sposób doraźny. Na efekty nie trzeba czekać długo, gdyż tabletki z reguły rozpoczynają swoje działanie już po upływie pół godziny. Warto także wiedzieć, że wiek nie jest już jedynym wyznacznikiem choroby, gdyż czasy, kiedy impotencja była chorobą starszych panów, którzy zmagali się z niedoborem testosteronu minęły bezpowrotnie. Zarówno młodzi mężczyźni oraz panowie w średnim wieku także muszą mieć się na baczności przed zaburzeniami erekcji. Jednakże na całe szczęście jest to choroba z którą można żyć i którą można wyleczyć.

Dlaczego dobrze jest wybrać Sextreme Power 120 mg?
Leki na receptę charakteryzują się dużą skutecznością, jednakże to substancja aktywna Sildenafil odpowiada za całe dobro, które umożliwia współżycie. Oprócz tego duża dawka substancji sprawia, że może być on stosowany przez panów u których impotencja przyjęła już zaawansowane stadium oraz słabsze leki nie pomogły. Na rynku dostępne są duże ilości leków, w związku z tym czasem jest to metoda prób i błędów, aby znaleźć ten właściwy oraz skuteczny. Lek powinien zostać przyjęty na około 45 minut przed planowanym współżyciem i umożliwia aktywność seksualną przez 4 godziny. W tym czasie, oczywiście dzięki odpowiedniemu podnieceniu możliwe jest wielokrotna aktywność.

Kiedy nie można sięgać po lek?
Sextreme Power dzięki dużej ilości substancji aktywnej silnie oddziałuje na organizm mężczyzny, w związku z tym nie poleca się go dla młodych panów, którzy z impotencją zmagają się od niedawna bądź jest ona dopiero w pierwszej fazie, gdyż słabsze leki również powinny działać zadowalająco. Oprócz tego zabrania się łączenie leku z alkoholem oraz tłustym jedzeniem, gdyż skutecznie obniża to jego działanie, a czasem całkowicie uniemożliwia współżycie, gdyż erekcja może się nie pojawić. Oprócz tego nie należy sięgać po Sextreme Power, jeśli mężczyzna zmaga się z dolegliwościami wątroby oraz nerek i cierpi na choroby sercowo-naczyniowe. Przyjmowanie innych leków, które wchodzą w skład grupy alfa-adrenolitycznej także wyklucza spożywanie tabletek. Zaburzenia krzepnięcia krwi, wrzody oraz zażywanie innych leków z Sildenafilem oraz innych tabletek na zaburzenia erekcji także uniemożliwiają terapię.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image