Nasze produkty

Super Vikalis Vx 20+60mg

Cena: 220,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Super Vikalis Vx 20+60mg

Substancja czynna Depoxetin 60mg + Tadalafil 20mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 24 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 220 zł 22 zł 17 zł
2 20 400 zł 20 zł 17 zł
3 30 540 zł 18 zł 17 zł
4 40 640 zł 16 zł 17 zł
5 50 750 zł 15 zł 17 zł
10 100 1300 zł 13 zł 17 zł
20 200 2200 zł 11 zł 17 zł
Super Vikalis VX i problemy z impotencją odchodzą w zapomnienie.
Zaburzenia erekcji dotykają bardzo wielu mężczyzn w dzisiejszych czasach. Występują one zarówno u 20letniego studenta, a także biznesmana w średnim wieku oraz pana na emeryturze. W każdym z tym przypadków wyróżniamy inne przyczyny impotencji. Wśród najmłodszych pacjentów są one z reguły związane z ich psychiką, a więc ze swoistą barierą, którą tworzą oni sami we własnych głowach, czy to ze względu na stres przed sprostaniem oczekiwaniom partnerki bądź przed jej niechcianą ciążą, a może ze względu na kompleksy. Jeśli zaburzenia erekcji mają podłoże psychiczne konieczna jest odpowiednia terapia, gdzie szczerość z samym sobą oraz terapeutą jest niezbędna, aby powrócić do aktywności seksualnej. Z kolei u mężczyzn w kwiecie wieku, zaburzenia wzwodu spowodowane są przede wszystkim niewłaściwym odżywianiem, spożywaniem dużych ilości alkoholu oraz paleniem papierosów, a na dodatek braku jakiejkolwiek aktywności fizycznej w ich życiu. Tutaj najlepiej sprawdzą się środki farmakologiczne przepisane przez lekarza oraz zmiany związane ze stylem życia. U najstarszych pacjentów impotencja jest objawem malejącej ilości testosteronu, a czasem objawem innych chorób z którymi zmaga się organizm. Konsultacja lekarska jest niezbędna, gdyż dzięki zażywaniu odpowiednich preparatów nic nie stoi na przeszkodzie do ponownego współżycia z partnerką.

Dlaczego warto sięgnąć po Super Vikalis VX?
Super Vikalis VX jest jednym z leków, który oprócz zadowalających efektów oraz dużej skuteczności charakteryzuje się znacznie dłuższym działaniem niż większość leków. Umożliwia on satysfakcjonującą aktywność seksualną przez 36 godzin, gdzie oczywiście bardzo ważną rolę odgrywa partnerka, a więc odpowiednia symulacja seksualna oraz podniecenie. Za skuteczność leku odpowiada substancja aktywna – Tadalafil oraz dodatek Dapoxetyny. Ten pierwszy odpowiada za poszerzenie naczyń krwionośnych znajdujących się w penisie, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie erekcji przez mężczyznę. Z kolei Depaxetyna wpływa bezpośrednio na mózg mężczyzny, dzięki czemu informacja o odczuwanej przyjemności seksualnej dochodzi do niego później, a co za tym idzie – wytrysk jest opóźniony w czasie oraz zależny od samego mężczyzny. W związku z tym, dzięki przyjmowaniu tabletek możliwa jest satysfakcja obu partnerów.

Jakie sytuacje wykluczają przyjmowanie leku Super Vikalis VX?
Super Vikalis VX jest lekiem przepisywanym na receptę, co jest ściśle związane z jego silnym działaniem, wpływem na organizm człowieka oraz konkretnymi przeciwwskazaniami do zażywania go. Oprócz tego zabrania się zwiększania porcji przyjmowanych tabletek bez wcześniejszej konsultacji lekarskiej, gdyż mogą pojawić nieoczekiwane oraz niechciane skutki uboczne. Oprócz tego panowie, którzy spędzili wieczór na spożywaniu alkoholu także nie powinni przyjmować leku, gdyż jego działanie będzie osłabione bądź mężczyzna nie zauważy żadnych efektów. Oprócz tego spożywanie ciężkich, tłustych posiłków również nie wpływa korzystnie na organizm mężczyzny (tak samo jak w przypadku alkoholu). Oprócz tego występują konkretne choroby oraz dolegliwości, które uniemożliwiają przyjmowanie Super Vikalis VX.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image