Nasze produkty

Super P-force 100+60mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Super P-force 100+60mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 120 zł 30 zł 17 zł
2 8 224 zł 28 zł 17 zł
3 12 300 zł 25 zł 17 zł
4 16 384 zł 24 zł 17 zł
5 20 440 zł 22 zł 17 zł
10 40 800 zł 20 zł 17 zł
20 80 1440 zł 18 zł 17 zł
40 160 2560 zł 16 zł 17 zł
Super P-force skuteczny w walce z impotencją!
Ogromny procent mężczyzn żyjących w dzisiejszych czasach zmaga się z zaburzeniami erekcji. Dotyczą one już nawet 20letnich młodzieńców, którzy mają problemy z zaakceptowaniem samych siebie, a dokładniej mówiąc mają duże kompleksy, oprócz tego odczuwają strach przed ciążą partnerki oraz boją się jej reakcji oraz opinii o samym współżyciu. Z kolei u panów w kwiecie wieku za przyczyny impotencji podaje się przede wszystkim złą dietę, która bogata jest w ogromne ilości cukrów, tłuszczy, żywność przetworzoną, a także używki (alkohol oraz papierosy). Brak ruchu, siedzący tryb życia, duże ilości stresu towarzyszące wykonywanej pracy i znikomy odpoczynek to również czynniki, które mogą wpłynąć na pojawienie się w życiu mężczyzny problemów z osiągnięciem stanu wzwodu. Jednakże, mimo iż młodzi mężczyźni coraz częściej chorują na impotencją, cały czas dotyczy ona przede wszystkim dojrzałych panów (po 50 roku życia), gdzie w ich organizmie zmniejsza się ilość testosteronu, co jest naturalnym procesem. Jako, że seks stanowi bardzo ważny element życia nie należy lekceważyć dolegliwości, ani zachowywać się jakby ich nie było, a najlepiej udać się od razu do lekarza, który pomoże znaleźć przyczynę i wskaże metodę działania.

Impotencja – i co dalej?
Impotencja może pojawić się niespodziewanie, a czasem objawy nasilają się stopniowo tygodniami oraz miesiącami. Jedno jest pewne, kiedy minie pierwszy szok, smutek bądź też nerwy należy udać się do lekarza. Jednym z rekomendowanych przez specjalistów leków jest Super P-force. To bardzo skuteczny lek opierający swoje działanie na Sildenafilu (występuje on także w Viagrze), który umożliwia osiągnięcie erekcji przez mężczyznę, utrzymanie jej, a dzięki temu zaspokojenie partnerki oraz doznanie spełnienia przez samego mężczyznę. Lek ten powinien być zażywany na około 40 minut przed planowanym stosunkiem, gdzie oczywiście niektórzy panowie będą gotowi już po upływie kwadransa, a inni będą musieli poczekać trochę dłużej. Tak samo ciężko jest określić jak długo działa, gdyż niektórzy przyznali, że po 3 godzinach nie byli już w stanie kontynuować współżycia, a inni z kolei wskazują na 5 godzin. Niektóre organizmy spalają leki szybciej niż pozostałe, stąd tak znaczne różnice.

O tym koniecznie pamiętaj!
W trakcie przyjmowania silnych leków należy ściśle przestrzegać instrukcji dawanych przez lekarza oraz tych zamieszczonych na ulotce. Jeśli przyjmuje się większe dawki niż zalecane to jest w ciągu dnia może dojść do wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych oraz powikłań zdrowotnych. Poza tym, nie powinno się łączyć leku z alkoholem, gdyż w znaczący sposób obniża on jego działanie, tłuste, ciężkostrawne potrawy także nie są przyjacielem leków na potencję. Super P-force nie może być zażywany przez panów z chorobami układu sercowo-naczyniowego, wątroby oraz nerek. Dolegliwości oczu także nie mogą być łączone z tak silnymi lekami, a oprócz tego alergie i uczulenia na którykolwiek ze składników bądź niski i nieregularne ciśnienie wykluczają przepisanie przez specjalistę tabletek Super P-force.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image