Nasze produkty

Tadalis 20mg

Cena: 64,00 zł
blistry
2 blistry zawierają 4 tabletki leku.

Tadalis 20mg

Substancja czynna Tadalafil 20mg
Pakowana w blistry po 2 tabletki
Działanie do 36 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
2 4 64 zł 16 zł 17 zł
4 8 120 zł 15 zł 17 zł
6 12 168 zł 14 zł 17 zł
8 16 208 zł 13 zł 17 zł
10 20 240 zł 12 zł 17 zł
20 40 440 zł 11 zł 17 zł
40 80 800 zł 10 zł 17 zł
80 160 1440 zł 9 zł 17 zł
Tadalis – skuteczny lek na impotencję.
W dzisiejszych czasach nikt nie musi żyć z zaburzeniami erekcji! Czasy, kiedy była to dolegliwość niewyleczalna minęły bezpowrotnie i można dostać na rynku naprawdę duże ilości bardzo skutecznych leków, które znalazły swoich fanów na całym świecie. Wiele panów wstydzi się swoich dolegliwości i nie robi nic, aby się z nimi pożegnać. To błędne myślenie, które może wprowadzić wiele negatywnych zmian zarówno w związku, jak i życiu prywatnym oraz zawodowym mężczyzny. Nie warto się ukrywać, gdyż impotencja jest chorobą z którą panowie nie muszą mierzyć się samotnie. Z pomocą przychodzi partnerka oraz lekarza i seksuolog. Impotencja jest chorobą, która dotknęła już milionów mężczyzn na całym świecie, jednakże leczeniu poddaje się tylko mały procent tej liczby. Należy również mieć świadomość, że to już nie tylko choroba starszych mężczyzn. Zaburzenia erekcji to jednocześnie problem młodzieńca, jak i mężczyzny w średnim wieku, a także tego starszego. Różnią się one między sobą przyczynami oraz intensywnością, jednakże mają jedną wspólną cechę – członek odmawia posłuszeństwa nawet w trakcie stymulacji seksualnej. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, jednakże musza być one rozpatrywane indywidualnie, gdzie należy przede wszystkim przyjrzeć się stylowi życia mężczyzny, spożywanym produktom oraz napojom oraz ogólnej kondycji. W wielu przypadkach małe zmiany są w stanie zmienić wiele, jednakże niezbędna jest pomoc lekarza.

Dlaczego Tadalis?
Zmiany stylu życia w bardzo wielu przypadkach nie jest wystarczająca, wtedy należy sięgnąć po sprawdzone środki farmakologiczne, które opierają swoje działanie na substancjach aktywnych. W przypadku Tadalis jest to Tadalafil i służy on zarówno tym panom, którzy nie osiągają erekcji wcale oraz tym, którzy nie są w stanie utrzymać jej na tyle długo, aby współżycie było możliwe. Składnik ten odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych znajdujących się w penisie, dzięki czemu dopływają do niego większe ilości krwi, które pozostają tam na tyle długo, że ma miejsce inicjacja seksualna między dwojgiem ludzi. Oprócz tego lek umożliwia dłuższą, bardziej intensywną aktywność, gdzie ma miejsce kontrolowanie wytrysku.

Ważne informacje przed zażyciem leku.
Istnieje lista przeciwwskazań, które całkowicie wykluczają przyjmowanie leku Tadalis, a występują wśród nich uczulenia na którykolwiek ze składników oraz zażywanie leków wchodzących w skład azotanów. Tabletki nie są przeznaczone dla panów z chorym sercem oraz tych, którzy przeszli zawał oraz udar. Kolejnym przeciwwskazaniem jest niskie bądź zmienne ciśnienie tętnicze oraz dolegliwości nerek oraz wątroby. Nie powinno się przekraczać dziennej porcji, która wynosi jedna tabletką (20 mg), jednakże to od lekarza zależy wielkość oraz zwiększenie dawek przyjmowanych w kuracji. Lek zaczyna działać po upływie pół godziny i aktywność seksualna możliwa jest nawet do 36 godzin, co stanowi absolutny rekord wśród wszystkich leków dostępnych na zaburzenia erekcji.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image