Nasze produkty

Tadapox 20mg+60mg

Cena: 200,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Tadapox 20mg+60mg

Substancja czynna Tadalafil 20mg + Depoxetin 60mg.
Czas działania od 24 do 36h Tadalafil oraz Depoxetin ok. 12h.
Jedno opakowanie zawiera 10 tabletek leku.
Zażyć 45 minut przed stosunkiem.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 200 zł 20 zł 17 zł
2 20 360 zł 18 zł 17 zł
4 40 640 zł 16 zł 17 zł
8 80 1120 zł 14 zł 17 zł
15 150 1800 zł 12 zł 17 zł
30 300 3000 zł 10 zł 17 zł
Tadapox i zaburzenia erekcji odchodzą w niepamięć.
Impotencja to dolegliwość z którą mierzy się ogromna liczba mężczyzn. Objawia się ona brakiem erekcji nawet w przypadku podniecenia oraz stymulacji seksualnej. Zaburzenia związane są ze zbyt szybkim wypływaniem krwi z penisa, co skutecznie uniemożliwia utrzymanie odpowiedniej twardości. Jednakże czasy, kiedy choroba skazywała mężczyzn na brak aktywności seksualnej minęły bezpowrotnie. Wyprodukowanie pierwszej tabletki na impotencję zmieniło na zawsze życie mężczyzn którzy niezależnie od wieku mogą być czynni seksualnie i robić to w dobrym stylu. Dobrze jest zdawać sobie sprawę jak ogromny wpływ na jakość życia intymnego oraz samych narządów płciowych odgrywa styl życia. Spożywanie niewłaściwych produktów oraz dań, picie napojów gazowanych zawierających ogromne ilości cukru oraz alkohol wpływają w znaczący sposób na zaburzenia erekcji. Nie sposób nie wspomnieć o kluczowej roli jaką odgrywa aktywność fizyczna, odpoczynek i relaks. Czasem problemy ze wzwodem są skutkiem nadmiernego przemęczenia organizmu, stresu, silnie zakorzenionych kompleksów oraz strachu – chociażby przed ciążą partnerki czy zarażeniem się chorobą weneryczną. Erekcja jest także związana ze zbyt małą ilością testosteronu w ciele mężczyzny i zaczyna dotyczyć panów około 40, a z reguły 50 roku życia. Czasem impotencja jest skutkiem ubocznym przyjmowania konkretnych leków, dlatego jakże ważna jest wizyta u lekarza który pomoże znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy i wybrać najlepszą metodę bądź metody walki.

Tadapox – podstawowe informacje
Jednym z leków cieszących się bardzo dobrą opinią jest Tadapox. Z czym związany jest sukces tabletek? Przede wszystkim z ich skutecznością, co ma związek z substancjami aktywnymi, które zostały wykorzystane go stworzenia leku, a chodzi o Tadalafil oraz Depoxetin. Pierwszy z wymienionych składników aktywnych działa przez około 24 godziny a maksymalnie do 36. Z kolei Depoxetin wpływa na mózg mężczyzny, umożliwiając mu kontrolowanie wytrysku przez 12 godzin. W związku z tym, okres czasu, kiedy mężczyzna jest w stanie uprawiać seks jest długi i bardzo satysfakcjonujący dla obu stron. Lek powinien zostać przyjęty na około pół godziny przed rozpoczęciem współżycia.

Kiedy mężczyzn nie powinien sięgać po Tadapox?
Istnieje kilka przeciwwskazań związanych z przyjmowaniem leku Tadapox, dzięki którym można zapobiec nieprzyjemnym skutkom ubocznym oraz powikłaniom zdrowotnym. Zaliczamy wśród nich między innymi choroby związane z układem krążenia oraz sercem, a także dolegliwości wątroby i nerek. Jeśli mężczyzna przeszedł zawał serca bądź udar mózgu, Tadapox nie jest lekiem dla niego. Oprócz tego nie powinien sięgać po lek pacjent, którzy mierzy się z miażdżycą oraz zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki, a oprócz tego ma niskie bądź nieregularne ciśnienie krwi. Tadapox nie powinien zostać przyjęty, jeśli u pacjenta występuje uczulenie na którykolwiek ze składników (przede wszystkim substancje aktywne).
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image