Nasze produkty

Valif 20mg w żelu

Cena: 140,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Valif 20mg w żelu

Substancja czynna Vardenafil 20mg.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek żelu.
Działanie do 12 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 20 zł 140 zł 17 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 17 zł 266 zł 17 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 18 zł 378 zł 17 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 17 zł 476 zł 17 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł 17 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł 17 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł 17 zł
Valif w żelu – ta sama skuteczność, lepszy smak
Impotencja nawet w dzisiejszych czasach traktowana jest jako temat tabu, co dziwi, patrząc na ogromną ilość osób, które muszą się mierzyć z tym problemem każdego dnia. Zaburzenia erekcji nie dotyczą już tylko osób starszych, a wręcz przeciwnie. Aktualnie impotencja spotyka przede wszystkim mężczyzn w kwiecie wieku, czyli 30 oraz 40latków, a oprócz tego borykają się z nią młodzi, nawet 18letni wręcz chłopcy. W tym miejscu warto zaznaczyć jak dużą rolę odgrywa lekarz pierwszego kontaktu bądź seksuolog, który daje szansę na całkowite wyleczenie się z zaburzeń erekcji. Oczywiście pod warunkiem, że interwencja będzie miała miejsce w bardzo krótkim odstępie czasu od zauważenia pierwszych objawów. Impotencja jest dolegliwością całkowicie wyleczalną, chociaż czas gra tutaj bardzo ważną rolę. Oby przedstawione fakty przemówiły do mężczyzn, że problem, który dotknął już 150 milionów panów na całym świecie nie musi powodować krępacji, gdyż należy sobie z nim po prostu poradzić.

Dlaczego warto sięgnąć po Valif w żelu?
Leczenie impotencji jest najbardziej skuteczne, jeśli ma miejsce przyjmowanie preparatów, które zostają przepisane przez lekarza, tutaj bardzo ważną rolę odgrywa wybranie najwłaściwszego spośród wielu dostępnych na rynku oraz wskazanie odpowiedniej dawki. Bardzo często lekarze wskazują na Valif w żelu jako najlepszą metodę co jest związane ze skutecznością działania oraz przeznaczeniem dla każdego przedziału wiekowego. Składnikiem aktywnym jest tutaj Wardenafil, dzięki któremu mężczyźni są w stanie współżyć z partnerką, a dzięki dodatkowym składnikom leku może to mieć miejsce wielokrotnie, oczywiście po właściwej stymulacji oraz podnieceniu. To właśnie dzięki Wardefilowi ma miejsce zatrzymanie enzymu, które hamuje wejście członka w stan wzwodu. Wspomniany enzym odpowiada za bardzo szybkie wypływanie krwi z penisa, co kończy przedwcześnie bądź całkowicie uniemożliwia aktywność seksualną.

Podstawowe informacje o leku
Valif w żelu to wybór mężczyzn, którym zależy na dobrych efektach terapii, a oprócz tego lubią jego smak, który jest znacznie bardziej atrakcyjny od klasycznych tabletek. Producenci poszli jeszcze o krok dalej i umożliwiają mężczyznom wybór najlepszego dla nich smaku, a wyróżniamy wśród nich truskawkę, ananas, pomarańczę, banan, miętę, czarną porzeczkę oraz karmel. Jak widać jest w czym wybierać, a większość z wymienionych składników uznawana jest dodatkowo za afrodyzjaki, co może wprawić pana w odpowiedni nastrój.
Lek działa nawet przez 12 godzin od momentu jego przyjęcia, a na pierwsze efekty należy poczekać przez około 30 minut. Jednakże niektórzy mężczyźni nie otrzymają od lekarza pozwolenia na przyjmowanie Valif żelu, gdyż jest to groźne dla ich zdrowia. Dotyczy to wszelkiego rodzaju uczuleń na składniki leku, dolegliwości układu sercowo-naczyniowego oraz wątroby i nerek. Oprócz tego wrzody trawienne, przebyte udary oraz zawały, problemy z ciśnieniem, leczenie HIV nie łączą się z lekiem Valif. Jakiekolwiek zmiany w kształcie penisa, dolegliwości dotyczące zwyrodnienia siatkówki oka oraz przyjmowanie niektórych leków również wyklucza stosowanie leku.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image