Nasze produkty

Valif 20mg

Cena: 160,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Valif 20mg

Substancja czynna Vardenafil 20mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 12 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 160 zł 16 zł 17 zł
2 20 300 zł 15 zł 17 zł
3 30 420 zł 14 zł 17 zł
4 40 520 zł 13 zł 17 zł
5 50 600 zł 12 zł 17 zł
10 100 1100 zł 11 zł 17 zł
20 200 2000 zł 10 zł 17 zł
Valif – powrót do aktywności seksualnej
Z roku na rok przybywa panów u których występują dolegliwości związane z brakiem erekcji. Za przyczynę takiego stanu rzeczy podaje się wiele czynników, które różnią się z zależności od wieku. Jedno jest pewne, impotencja to już nie tylko choroba starszych panów, którzy zmagają się z niskim poziomem testosteronu. Problemy ze wzwodem mają także młodzi mężczyźni, którzy dopiero co zaczynają cieszyć się z życia intymnego. Przez impotencję rozumie się brak możliwości na wejście członka w stan wzwodu mimo podniecenia oraz stymulacji. Panowie w podeszłym wieku bardzo często są w stanie rozpocząć stosunek, jednakże nie kończy się on wytryskiem bądź następuje on bardzo spontanicznie. Na wszystkie wymienione dolegliwości zostały stworzone leki, które umożliwiają aktywność seksualną na określonym poziomie bez względu na wiek oraz przyczynę impotencji.

Jak postępować przy zaburzeniach erekcji?
Nie istnieje jedna skuteczna metoda która jest w stanie wyleczyć każdego mężczyznę zmagającego się z impotencją, gdyż to choroba o indywidualnym charakterze. Wielu panów stara się w pierwszej kolejności poradzić sobie z problemem samodzielnie, chociażby przy zastosowaniu suplementów diety, masaży, hipnozy, biczów wodnych, akupresury i innych metod. W niektórych przypadkach odniosą one sukces, jednakże większość mężczyzn musi sięgnąć po silniejsze środki, a mianowicie w ich sytuacji sprawdzą się jedynie silne leki na receptę. Jak więc wybrać ten najlepszy lek? Nie ma metody, ani jednego dobrego leku, gdyż każdy organizm jest inny i to lekarz powinien pomóc w dokonaniu tego wyboru. Do jednym z popularniejszych leków zaliczamy Valif który bazuje na wardenafilu (najpopularniejszym składniku aktywnym środków na impotencję).

Kilka słów o Valif
W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że to lek, który można nabyć w bardzo korzystnej cenie, co dla wielu jest bardzo ważną cechą, szczególnie, że większość tabletek na potencję nie jest tania. Jego skład nie pozostawia nic do życzenia, działa tak samo jak popularne leki, wywołuje takie same skutki uboczne, ale nie trzeba zapłacić za niego fortuny. Dzięki obecności składnika aktywnego – Wardenafilu możliwe jest zahamowanie działania enzymu, którego główną rolą w organizmie jest zwężanie naczynek krwionośnych, dzięki czemu penis nie jest w stanie pozostać w stanie erekcji przez dłuższy okres czasu. Valif działa aż przez 12 godzin, w czasie działania leku można wielokrotnie i z sukcesem oddawać się przyjemności płynącej ze współżycia z kobietą. Jednakże, aby działał on prawidłowo i nie obciążał organizmu należy przede wszystkim przestrzegać przepisanej przez lekarza dawki, a oprócz tego nie łączyć go a alkoholem oraz ciężkim jedzeniem. Wymienione przeciwwskazania są niezbędne, gdyż działanie leku może zostać w znaczny sposób osłabione. Jak każdy z leków na potencję posiada szereg przeciwwskazań, należy więc zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania oraz porozmawiać o nich z lekarzem.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image