Nasze produkty

Vidalista 40mg

Cena: 160,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

vidalista 40mg

Substancja czynna Tadalafil – 40mg.
Czas działania od 24 do 36 godzin.
Jedno opakowanie zawiera 10 tabletek leku.
Zażyć 45 minut przed stosunkiem.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 160 zł 16 zł 17 zł
2 20 280 zł 14 zł 17 zł
4 40 520 zł 13 zł 17 zł
8 80 960 zł 12 zł 17 zł
15 150 1500 zł 10 zł 17 zł
30 300 2400 zł 8 zł 17 zł
Vidalista 40 mg i impotencja przestaje zaprzątać głowę!
Zaburzenia erekcji mogą pojawić się nieoczekiwanie, wywołując przy tym duże zdziwienie oraz szok u mężczyzny, a w innych przypadkach choroba jest efektem miesięcy, a czasem latem lat zaniedbań oraz braku troszczenia się o własne zdrowie i sprawność seksualną. Efekty dolegliwości zawsze są takie same – mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć wzwodu, mimo usilnych chęci oraz starań partnerki. Początku choroby mogą wywołać wiele nieprzyjemnych, a nawet krępujących sytuacji, jednakże postawienie na szczerość i zbadanie przez lekarza uniknie kłopotów w związku, wątpliwości, a przede wszystkim nie wpłynie negatywnie na psychikę mężczyzny. Sprawność seksualna dla wielu panów jest wyznacznikiem ich wartości oraz męskości, w związku z tym, wszelkiego rodzaju zaburzenia odbijają się na nich negatywnie. Impotencja jest w stanie wpłynąć na postrzeganie własnej osoby, spadek pewności siebie, oczywiście rzutuje na związku, a oprócz tego może nawet przekładać się na życie zawodowe i karierę. Dlatego nie warto ukrywać swoich dolegliwości, maskować się z nimi i traktować zaburzeń erekcji jako tematu tabu. Jest to dolegliwość z którą zmagają się aż 3 miliony mężczyzn w Polsce. Jaka szkoda, że większość z nich nie udaje się do lekarza – to najlepsza z możliwych metod działania. Szybka interwencja specjalisty, umożliwia przede wszystkim określenie przyczyn i wykluczenie poważnych chorób, które mogły rozwinąć się w organizmie mężczyzny.

Vidalista 40 mg polecany przez specjalistów
Ogromna ilość leków na potencję może wywołać w wielu przypadkach zagubienie oraz niepewność na który z nich się zdecydować. Tadalafil jest jednym z najbardziej skutecznych składników aktywnych wykorzystywanych w tabletkach na zaburzenia erekcji. Składnik ten został wykorzystany także w leku Vidalista, który dzięki swojemu długiemu działaniu ma olbrzymie rzesze fanów. Przyjęcie tabletki powinno mieć miejsce między pół a godziną przed planowanym stosunkiem. Zażycie małej tabletki umożliwia nawet 36 godzin współżycia! Oczywiście po odpowiedniej symulacji seksualnej, co jest przede wszystkim rolą partnerki mężczyzny przyjmującego lek. Dzięki składnikowi aktywnemu krew nie odpływa zbyt szybko z członka, umożliwiając penetrację partnerki, następnie mężczyzna jest w stanie kontrolować wytrysk i odczuwa jednocześnie dużą przyjemność ze współżycia.

Choroby oraz dolegliwości, które uniemożliwiają przyjmowanie leku.
Vidalista 40 mg posiada również przeciwwskazania do przyjmowania tabletek, a maja one na celu ochronę zdrowia i dobrego samopoczucia mężczyzny przyjmującego lek. Najpoważniejszym przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość pacjenta na składnik aktywny – Tadalafil bądź inny składnik znajdujący się w tabletkach, a oprócz tego jednoczesne zażywanie leków, które uwalniają tlenek azotu. Panowie cierpiący na zmiany degeneracyjne siatkówki oraz dolegliwości o charakterze sercowo-naczyniowym. Dodatkowym przeciwwskazaniem jest miażdżyca, problemy z ciśnieniem, dolegliwości związane z nerkami oraz wątrobą oraz przebyty zawał serca bądź udar mózgu.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image