Nasze produkty

Vilitra 60mg

Cena: 240,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Vilitra 60mg

Substancja czynna Wardenafil – 60mg.
Czas działania od 12 do 24 godzin.
Jedno opakowanie zawiera 10 tabletek leku.
Zażyć 45 minut przed stosunkiem.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 240 zł 24 zł 17 zł
2 20 440 zł 22 zł 17 zł
4 40 800 zł 20 zł 17 zł
8 80 1440 zł 18 zł 17 zł
15 150 2250 zł 15 zł 17 zł
30 300 3900 zł 13 zł 17 zł
Vilitra 60mg – lek dla młodszych oraz starszych
Impotencja jest chorobą, która uniemożliwia aktywność seksualną, gdyż mężczyzna nie jest w stanie utrzymać wzwodu wystarczająco długo, aby spełnić oczekiwania partnerki oraz zadowolić samego siebie. Jednakże, z zaburzeniami erekcji można żyć, szczególnie, że w dzisiejszych czasach istnieje wiele metod zmagania się z tymi dolegliwościami. Wyróżniamy określone środki farmakologiczne, które działają docelowo oraz umożliwiają aktywność seksualną w bardzo krótkim czasie od zażycia leku, a oprócz tego można przyjmować suplementy diety, zmienić styl życia, rozpocząć uprawianie sportu i zmienić nawyki. Po zauważeniu pierwszych skutków choroby należy przede wszystkim przyjrzeć się własnemu życiu i zastanowić się co jeszcze można w nim zmienić, a następnie nie obędzie się bez wizyty u lekarza. Koniec z traktowaniem impotencji jako tematu tabu, dolegliwości może i nie są przyjemne, jednakże ukrywanie się z nimi odbije się na zdrowiu i kondycji psychicznej mężczyzny, a oprócz tego może zrujnować związek. Zaburzenia erekcji to problem młodych mężczyzn oraz tych w średnim wieku i tych starszych. W każdym z tych przedziałów wymienia się inne przyczyny choroby, jednakże skutkiem zawsze jest brak możliwości na współżycie.

Charakterystyka leku Vilitra 60mg
Lek Vilitra jest przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku u których występują zaburzenia erekcji. Wykazuje on dużą skuteczność w walce z impotencją, a dzięki składnikowi aktywnemu wardefilowi oprócz osiągnięcia stanu wzwodu możliwe jest także jego wydłużenie. Vilitra zawiera 60 mg wardefili, dzięki temu może być stosowana zarówno u młodych mężczyzn, których dotknął problem impotencji, a także u starszych panów, którzy nie są w stanie wejść w stan wzwodu dzięki zbyt małej ilości testosteronu w organizmie. Vilitra powinna być przyjęta na pół godziny przed stosunkiem, a następnie, aby zauważyć pożądane efekty niezbędna jest inicjacja seksualna oraz podniecenie. Tabletki działają minimum przez 12 godzin, a wiele mężczyzn jest w stanie osiągnąć erekcję nawet przez całą dobę jednak jest to indywidualna sprawa każdego organizmu. Lek na impotencję nie idzie w parze w piciem alkoholu oraz spożywaniem ciężkiego jedzenia, a oprócz tego nie można przyjmować leku częściej niż raz na dobę oraz bez konsultacji z lekarzem powiększać zażywanych dawek.

Przeciwwskazania do przyjmowanie leku Vilitra.
Z wielu przyczyn lek nie jest przeznaczony dla pacjentów, którzy zmagają się z dolegliwościami dotyczącymi układu sercowo-naczyniowego, chorobami wątroby, nerek oraz miażdżycą. Poza tym, jeśli u mężczyzny występuje uczulenie zarówno na substancję aktywną, jak i inny ze składników nie można zażywać leku. Oprócz tego, jednoczesne zażywanie azotanów oraz donorów tlenku azotu całkowicie wykluczają przyjmowanie Vilitry. Niskie ciśnienie, wrzody, choroby zwyrodnienia siatkówki oraz inne dolegliwości oczu także nie zezwalają na dawkowanie tabletek.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image